Помогите Решить задачу: у сойки було 17 ягід . вона склювала 5 ягід зранку та 2 ягоди вдень . 1)

скільки всього ягід склювала сойка? 2) на скільки більше ягід сойка склювала зранку, ніж вдень? 3) на скільки менше ягід склювала сойка в день, ніж зранку? 4) скільки ягід залишилося в сойки?

Ответы на вопрос

Отвечает Корольов Богдан.

Ответ:1) 5+2=7(яг.) Всього склювала сойка.

2)5-2=3(яг.) Більше склювала сойка зранку.

3) так же як і 2) Меньше склювала сойка в день

4)17-7=10(яг.) Залишилось у сойки

Пошаговое объяснение: