Першого дня робітник виготовив 252 деталі , що становить 35% кількості деталей, які він має

виготовити . Скільки всього деталей має виготовити робітник ?

Ответы на вопрос

Отвечает Избуллаева Диля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35% = 0,35

252/0,35 = 720

можно так считать

252 ⇒ 35%

252/35 = 7,2 это 1%

7,2*100 = 720, это все 100% деталей

но менее красиво, т. к. появляется не целое число