Першого дня робітник виготовив 252 деталі, що становить 35 % кількості деталей, які він має

виготовити. Скільки деталей має виготовити робітник?ПОМОГИТЕ ПАЖАЛУСТА!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Голодяев Максим.

Пропорция: 252 детали - 35%

                      х деталей - 100%

252 : х = 35 : 100

х · 35 = 252 · 100 - свойство пропорции

х · 35 = 25 200

х = 25 200 : 35

х = 720

Вiдповiдь: 720 деталей має виготовити робітник.

Отвечает Медведева Олеся.

Ответ:720

Пошаговое объяснение:

35%=0,35

252:0,35=720