Протягом 3 днів велосипедисти брали участь у перегонах. 1 дня вони подолали 4/15 довжини траст,а 2

дня її 40%,а 3 дня решту 100км. Якою була довжина траси перегонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевкаленко Юлиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 0,4

1) 4/15 + 0,4 = 4/15 + 4/10 = 8/30 + 12/30 = 20/30 = 2/3 - пути проделали за два дня

2) 1 - 2/3 = 3/3 - 2/3 = 1/3 - осталось пройти

3) 1/3 пути = 100 км

100 : 1/3 = 100* 3/1 = 300/1 = 300 км - весь путь

Отвечает Таскина Ева.

Ответ:

300 км

Пошаговое объяснение:

1) 40%=40/100=6/15

2) 6/15+4/15=10/15 - это за 2 дня

3) 15/15-10/15=5/15 - или 100 км

4) 100:5*15=300 (км) - длина трассы