Погите пожалуйста решить задачи: 1) одна сторона трикутника дорівнює 42см,друга-в 3 рази меньше від

першоі,а третя-на 32см більше за другу. Обчисліть периметр трикутника.......2)периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 60см,а його бічна сторона-18см. Знайдіть основу трикутника......3)один з кутів трикутника дорівнює 50'а другий на 10'меньший. Знайдіть третій кут.

Ответы на вопрос

Отвечает Старкин Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 42:3= 14 см друга сторона

  14+32= 46 см третя сторона

Периметр дорівнює: Р= 42+14+46=102 см

2)  18*2=36 см  обидві сторони

    60 -36=24 см основа

3)Градусна міра кутів трикутника дорівнює 180 градусів.

Нехай х градусів - третій кут, тоді х- 10° - другий кут і 50° -перший кут. Складемо рівняння:

х + х -10 + 50 = 180°

2х = 180+10-50

2х = 140

х = 140°

х =70° третій кут