Флешка коштувала 380 грн, її ціну збільшили на 70%, а під час розпродажу зменшили на 30%. Якою

стала нова ціна флешки? На скільки відсотків змінилася початкова ціна? Помогите до 09:20 пожалуйста очень нужно срочно !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

70%=0,7; 30%=0,3

1) 380*1,7=646 грн - вторая цена

2) 646 * 0,3=193,8

3) 646 - 193,8=452,2 грн - третья цена

4) 452,2 - 380=72,2 грн - увеличение цены

5) 72,2 : 380=0,19=19% - на столько возросла цена.