1 а) Туристи пройшли одну п'ятучастину маршруту, щоскладаэ 28 км. Скільки км ще залишилося

пройти? б) Тамара гуляла 1 год 45 хв. Одна третья цього часувона грала з товаришами в піжмурки, арешту часу гуляла по парку.Скільки часу Тамара гуляла по парку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А.

1) 28 : 1/5 = 28 * 5/1 = 140 (км) - весь путь

2) 140 - 28 = 112 (км) - осталось пройти

Б

1 час 45 мин = 105 мин

1) 105 * 1/3 = 105/3 = 35 (мин) - играла в жмурки

2) 105 - 35 = 70 (мин) = 1 час 10 мин - гуляла в парке

Отвечает Кутневич Денис.

Ответ А) 112 км

Б) 3 год 30 хв

Пошаговое объяснение: