Срочно!!!! Спортсмен біг по рівній дорозі 2 хв зі швидкістю 180 м/хв, потім 3 хв зі швидкістю 150

м/хв, а далі йшов угору ще 520 м. На скільки метрів менше спортсмен ішов, ніж біг?

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Відповідь:

на 290м менше ішов ніж біг

Вовк не ягня, ягня не вовк...↑

Пояснення:

S=V*t

S₁=V₁*t₁

S₁=180*2

S₁=360м

S₂=150*3

S₂=450м

S₁+S₂  360+450=810м спортсмен біг

810-520=290м менше ішов ніж біг