Бір қой қорадағы шөпті 12 күнде, ал бір сиыр 8 күн жейді. Осы шөпті 5 қой мен 2 сиыр неше күн

жейді? Жауабы: күн

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Вика.

Ответ:

12×5=60

8×2=16

60+16=76күн

ал бір сиыр 8 күн жейді. Осы шөпті 5 қой мен 2 сиыр 76 күн жейді

Пошаговое объяснение: