Можна короткий запис задачи : Після уроків зі школи одночасно протилежних напрямках вийшли Миколка

та Василько через 10 хвилин відстань між ними була 900 м. Миколка шов з’ї зі швидкістю 60 М/хв З Яков Швидкістю ішлов Василько? Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Алёша.

Ответ:

30 м/хв

Пошаговое объяснение:

1)60 * 10 хв = 600(м)Миколка стільки пройшов за 10 хв;

2)900 - 600 = 300(м)Пройшов Василько;

3)300 : 10 = 30(м/хв)з такою швидкість ішов Василько