Першим човном перевезли 7 пасажирів, другим — на 4 пасажири більше, а третім — 5 пасажирів. Скільки

всього пасажирів перевезли другим і третім човнами?

Ответы на вопрос

Отвечает Копосов Артур.

Ответ:

7 +4=11

7+11=18

18+5=13

всего 13