під час згоряння суміші метану й вуглекислого газу об'ємом 40 л витратилось 60л кисню обчисліть

вміст вуглекислого газу у складі початкової суміші

Ответы на вопрос

Отвечает Буйнов Максим.

Ответ: 10 литров

Объяснение:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

1v : 2v

V(CH4)= V(O2) / 2

V(CH4)= 30 л

V(CO2)= V(CH4, CO2) — V(CH4)= 40л- 30л=10л

V(CO2) = 10 л