Задача 1. Їдальня закуповує щодня масло 1 кг по 110 грн. за кілограм, сметану 3 кг по35 грн. за

кілограм, вершки mg кг по 70 грн. за кілограм. Визначте суми,потрібні для купівлі окремих продуктів, і загальну суму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Марина.

Ответ:

За масло віддають - 110 кг, за сметану - 105 грн, за вершки - 70 грн, а за все разом - 285 грн.

Пошаговое объяснение:

Масло - 1 кг по 110 грн

Сметана - 3 кг по 35 грн

Вершки - 1 кг (1 л) по 70 грн

1) 110×1=110 (грн) - масло

2) 3×35=105(грн) - сметана

3) 70×1=70(грн) - вершки

4) 110+105+70=285(грн)

Відповідь:⬆️