Визнач формулу газу, якщо відомо, що його молекула містить два атоми одного елемента. Порція газу

масою 384 г при н. у. займає об'єм 268,8 л

Ответы на вопрос

Отвечает Фисюк Вероника.

Відповідь:

ν = V/Vм

ν = 268,8л/22,4л/моль = 12 моль

М = m/ν

М = 384г/12моль = 32 г/моль

О₂ = 32  г/моль

В-дь = О₂

Пояснення: