Знайди формулу газу, якщо відомо, що його молекула містить два атоми одного елемента. Порція газу

масою 168г при н. у. займає об’єм 134,4л.

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 168г

V= 134,4 л

Знайти:

Газ - ?

Розв'язок:

Знайдемо молярну масу газу:

m/M=V/Vm

M=m×Vm÷V

M = 168×22,4÷134,4 = 28г/моль

Це газ N₂