З двох міст, відстань між якими 190,4 км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикліст та

велосипедист, який їхав попереду. Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 год. Знайди швидкість велосипедиста, якщо швидкість мотоцикліста дорівнює 64,3 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Жеманов Кирилл.

Ответ:

Швидкість велосипедиста - 16,7 км/год

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти швидкість велосипедиста треба спочатку знайти відстань, яку він проїхав. Знайти її можна через відстань, яку проїхав мотоцикліст.

Відстань, яку проїхав мотоцикліст:

64,3 * 4 = 257,2 км

Від отриманої відстані віднімаємо відстань між містами та отримуємо відстань, яку проїхав велосипедист:

257,2 - 190,4 = 66,8 км

Швидкість велосипедиста:

66,8 / 4 = 16,7 км/год