Із двох міст, відстань між якими 190,4 км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикліст і

велосипедист, який їхав попереду. Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 год. Знайти швидкість велосипедиста, якщо швидкість мотоцикліста 61,8 км/год. (0,5х-5,12)*0,25=2,645 Люди помогите пожалуйстааааа

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

Ми можемо скористатися формулою для відстані:

D = V * t

де D - відстань, V - швидкість та t - час.

Нехай швидкість велосипедиста дорівнює x км/год, тоді швидкість мотоцикліста буде 61,8 км/год. Час, протягом якого мотоцикліст наздожене велосипедиста, дорівнює 4 год.

Оскільки велосипедист їде впереду, він проїде деяку відстань D1, поки його наздожене мотоцикліст. Отже, ми можемо записати:

D1 = x * t

Для мотоцикліста відстань D2, яку він проїде за час t, буде:

D2 = 61,8 * t

Відстань, яку проїхав велосипедист за цей час, буде рівна відстані, яку проїхав мотоцикліст, тому:

D1 = D2

x * t = 61,8 * t

x = 61,8 км/год

Отже, швидкість велосипедиста дорівнює 61,8 км/год.