Срочно даю 20 балов У класі 36 учнів. Хлопчиків на 8 більше, ніж дівчаток. Скільки хлопчиків і

дівчаток у класі? (Розв'язати задачу за допомогою системи рівнянь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Богдан.

Ответ:

(36-8):2=14+8

24:2=22

36-22=14 (дівчаток)

22(хлопчика)

Пошаговое объяснение:

если есть вопроси пиши

лінійне если не ошибаюсь так

(х+8):2=14+8=22

или пусть девочки x а мальчики х=8

х+х+8=36

Отвечает Бураева София.

Ответ:

14дівчат 22 хлопця

Пошаговое объяснение:

нехай х дівчат тоді х+8 хлопців

х+(х+8)=36

х+х+8=36

2х=36-8

2х=28

х=14        х+8=14+8=22