Різниця двох чисел 4 1/2.Одне число становить 5/12 другого.Знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - 5/12х = 4. 1/2

7/12х = 4. 1/2

7/12х = 9/2

х = 9/2 : 7/12

х = 9/2 * 12/7

х = 9/1 * 6/7

х = 54/7

х = 7. 5/7

1 число (х) = 7. 5/7

2 число (5/12х) = 5/12 * 54/7 = 5/2 * 9/7 = 45/14 = 3. 3/14

7. 5/7 - 3. 3/14 = 7. 10/14 - 3. 3/14 = 4. 7/14 =

4. 1/2