Довжина прямокутника 40 відсотків ширини. Знайти сторони прямокутника, якщо його периметр 42см.


Ответы на вопрос

Отвечает Федорцов Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

Ширина - х

Длина - 0,4х

Р = 42

2 * (х + 0,4х) = 42

2 * 1,4х = 42

2,8х = 42

х = 42 : 2,8

х = 15

Ширина (х) = 15 см

Длина (0,4х) = 0,4 * 15 = 6 см

Р = 2 * (15 + 6) = 2 * 21 = 42 см