5. На трьох полицях 130 книжок, причому на другій полиці на 15 книжок більше, ніж на першій, а на

третій- на 12 книжок менше, ніж на першій. Скільки книжок стоїть на кожнійполиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Снапкова София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - количество книг на 1-й полке.

x+(x+15)+(x-12)=130

3x+3=130

x=127/3=42,(3) - ответ не подходит по смыслу.

Задача составлена неверно.