На скільки площа прямокутника зі сторонами 15,8 м і 9,4 м відрізняється від площі квадрата зі

стороною 13 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдоян Качо.

Ответ:

на 96,52м площа прямокутника більше за площу квадрата

Пошаговое объяснение:

1) 15,8*9,4=148,52(м)-площа прямокутника

2) 13*4=52(м)-площа квадрата

3) 148,52-52=96,52(м)-різниця