довжина прямокутника дорівнює 4,5 м а ширина втричі менша від неї у скільки разів збільшиться площа

прямокутника якщо довжину і ширину збильшити на 1,8 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Алина.

Ответ:

У 3,08 разів збільшиться площа прямокутника

Пошаговое объяснение:

1) якщо довжина =4,5м, тоді ширина 4,5/3=1,5м

площа=4,5*1,5=6,75м2.

2)якщо довжина 4,5+1,8=6,3, а ширина 1,5+1,8=3,3, то площа збільшеного прямокутника=6,3*3,3=20,79 м2

3)20,79÷6,75=3,08