Бригада робітників за два тижні виготовила 396 деталей, причому за другий тиждень було виготовлено

у 3 рази більше деталей, ніж за перший, Скільки деталей було виготовлено за кожний тиждень? пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карманова Альбина.

Ответ:

99 и 297

Пошаговое объяснение:

х+3х=396

4х=396

х=99

99*3=297

проверка:

297+99 =396