Бригада робітників за два тижні виготовила 396 деталей, причому за другий тиждень було виготовлено

у 3 рази більше деталей, ніж за перший. Скільки деталей було виготовлено за кожний тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенищева Анастасия.

Відповідь:

1 тиж -99(д)

2тиж-297(д)

Покрокове пояснення:

1)х+3х=396

4х=396

х=396:4

х=99(д) В перший тиждень

2)99*3=297( д) в другий тиждень