Бригада робітників за три тижні виготовила 356 деталей, причому за другий тиждень було виготовлено

у 3 рази більше деталей, ніж за перший, а за третій на 16 деталей більше, за перший. Скільки деталей було виготовлено за кожен тиждень? помогите пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Снежана.

Ответ:

Виготовлення деталей.

Бригада робітників за три тижні виготовила 356 деталей, причому за другий тиждень було виготовлено у 3 рази більше деталей, ніж за перший, а за третій на 16 деталей більше, за перший. Скільки деталей було виготовлено за кожен тиждень? помогите пожалуйста

Давайте розподілимо задачу на кілька кроків для визначення кількості деталей, виготовлених протягом кожного тижня:

Позначимо кількість деталей, виготовлених протягом першого тижня, як "х".

За другий тиждень було виготовлено у 3 рази більше деталей, ніж за перший тиждень, тому кількість деталей за другий тиждень становить 3х.

За третій тиждень було виготовлено на 16 деталей більше, ніж за перший тиждень, тому кількість деталей за третій тиждень дорівнює х + 16.

Загальна кількість деталей, виготовлених за три тижні, становить 356, тому ми можемо скласти рівняння:

х + 3х + (х + 16) = 356

Розкриваємо дужки та складаємо подібні члени:

5х + 16 = 356

Віднімаємо 16 від обох боків рівняння:

5х = 340

Ділимо обидва боки на 5:

х = 68

Таким чином, кількість деталей, виготовлених за перший тиждень, становить 68.

Кількість деталей, виготовлених за другий тиждень, буде 3х, тобто 3 * 68 = 204.

Кількість деталей, виготовлених за третій тиждень, буде х + 16, тобто 68 + 16 = 84.

Отже, за кожен тиждень було виготовлено:

Перший тиждень: 68 деталей

Другий тиждень: 204 деталі

Третій тиждень: 84 деталі.