тістечко й кава разом коштують 28грн, причому кави становить 75% вартості тістечка. Скільки коштує

тістечко і скільки кава​

Ответы на вопрос

Отвечает Калиева Адина.

Відповідь:

x - вартість тістечка

0,75х - вартість кави

x+0,75x=28

1,75x=28

x=28/1,75= 16 грн (тістечко)

28-16= 12 грн (кава)