Тістечко коштує 4 грн 20 коп., а вартість порції морозива становить 6/7 вартості тістечка. Скільки

потрібно грошей, щоб купити чотири тістечка і дві порції морозива? Будь ласка напишіть із поясненням!!!! Тобто з діями.Дякую. Даю 20 балів!!! :3

Ответы на вопрос

Отвечает Свечкина Софья.

Відповідь: 24

Покрокове пояснення:4,20=4/2/10

4/2/10×6/7=3,6 4,20×4=16,8 3,6×2=7,2 16,8+7,2=24