Розв'яжіть рівняння -4/7х=-8/21


Ответы на вопрос

Отвечает Левшунова Лера.

Ответ:

1.5

Пошаговое объяснение:

Пропорція

буде -4*21=-8*7х

-84=-56х

х=84/56=1.5 Якщо щось так