.На змаганнях лижник під номером 9 стартував через 4 хв після лижника під номером 1. Пробігши 10

хв, лижник № 9 відставав від лижника № 1 на 950 м. Знайдіть швидкість лижника № 9, якщо швидкість лижника № 1 дорівнює 300 м/хв

Ответы на вопрос

Отвечает Балкибек Асем.

Відповідь:325м/хв

Покрокове пояснення:

1) 4 + 10 = 14 хв ( біг лижник 1)

2) 14*300 = 4200 м (пробіг лижник 1 від початку руху);

3) 4200 - 950 = 3250 м ( пробіг лижник 9 за 10хв)

4) 3250 : 10 = 325 м/хв ( швидкість лижника 9).