Фермер привіз на базар молоко в двох бідонах. В одному бідоні молока в 5 разів більше, ніж у

другому, а в другому на 17,4 менше, ніж у першому. Скільки грошей виручить фермер за своє молоко, якщо продаватиме його по 18,5 грн за літр?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Аля.

Ответ:

482,85 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому бідоні х л молока, тоді у другому х-17,4 л

х/(х-17,4)=5

х=5х-87

х-5х=-87

-4х=-87

х=21,75

У першому бідоні 21,75 л, у другому 21,75-17,4=4,35 л.

Всього 21,75+4,35=26,1 л.

18,5 * 26,1=482,85 (грн) виручить фермер.