50% одного числа на 18 більше , ніж 20% другого.Знайти ці числа якщо сума їх дорівнює 84​


Ответы на вопрос

Отвечает Домке Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - 1-е число.

y - 2-е число.

Система уравнений:

x+y=84; x=84-y

(x·50%)/100%=(y·20%)/100% +18; 1/2 ·x=1/5 ·y+18

1/2 ·(84-y)=1/5 ·y+18

42 -1/2 ·y=1/5 ·y+18

24=y(2/10 +5/10)

y=24 ÷7/10=24·10/7=240/7=34 2/7 - 2-е число.

x=84-34 2/7=83 7/7 -34 2/7=49 5/7 - 1-е число.