Спростіть вираз 3x * (-2y) Розкрийте дужки: 0,2 *(5a - 2b) Розкрийте дужки: - 4xy * (y + 1,2)

Винесіть загальний множник за дужки 7a - 14b Зведіть подібні доданки: 5x + 16 - 3x + 4x - 13

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Соня.

3x × (-2y ) = -6x^y

0,2 × (5a-2b) = a - 0,4b

-4xy × (y+1,2) = -4xy^ + 4,8xy

7a - 14b = 7(a-2b)