Висота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 16см, що становить 2/3 довжини і 40% ширини. Знайди

об'єм прямокутного паралелеаіпеда. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Фомин Александр.

с=16см

16=2/3 а

16=40% b

V=?

16÷2×3=8×3=24 см =а

16÷40×100%=0,4×100=40 см= b

V=a×b×c=16×24×40=15 360см