У саду висадили 280 дерев. Яблунь висадили 30% від усіх дерев, груш – 45%, а решта – сливи.

Скільки слив висадили в саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Ответ:

70 дерев

Пошаговое объяснение:

яблунь - ?, 30% від 280

груш - ?, 45% від 280

сливи - ?

Всього: 280

Для того, щоб знайти кількість слив, треба спочатку знайти яблуні і груші.

1)Щоб знайти кількість яблунь, треба:

280×30÷100=84 (дерева)

2) Щоб знайти кількість груш, треба:

280×45÷100= 126 (дерев)

3) Щоб знайти кількість слив, треба:

280-84-126=70 (дерев). (оскільки це - решта, тому треба просто відняти кількість відомих дерев)

Цю задачу можна зробити ще одним способом.

1) 30%+45%=75% - яблунь і груш

2) 100%-75%=25% - слив

3) 280×25÷100= 70 (дерев)