Знайди два числа, якщо відомо, що їх сума дорівнює 29, а різниця 17. Першим записуй більше число.


Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилова Елизавета.

Ответ:

23 и 6

Пошаговое объяснение:

a+b=29

a-b=17

a=29-b

a-b=17

29-b-b=17

2b=12

b=6

a=29-6=23