Знайди два числа, якщо відомо, що їх сума дорівнює 34, а різниця 18. Першим записуй більше число,

Відповідь: числа |​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Ольга.

Ответ:

x+y=34

x-y=18

решим систему уравнений

методом сложения

получаем

2x=52

x=52/2=26

x=26

Тогда y= 34-26

y=8

Ответ: числа 26 и 8