Умова завдання: Знайди два числа, якщо відомо, що їх сума дорівнює 29, а різниця 17. Першим

записуй більше число

Ответы на вопрос

Отвечает Садриев Инсаф.
X большее число, y меньшее.
x+y=29
x-y=17
(это система)
сложим эти 2 уравнения, получим
2x=29+17=46
x=23
значит
y=29-x=29-23=6

Ответ: 23, 6