217. У 2010 році в математичному конкурсі «Кенгуру» взяло участь 469 554 учнів України, а 2011 року

— на 143 113 учнів більше. Скільки учнів взяло участь у конкурсі за ці два роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Наташа.

Ответ:

1 082 221

Пошаговое объяснение:

У 2010 році - 469 554 учнів

У 2011 році - ?, на 143 113 учнів >, ніж у 2010

1) 469554 + 143113 = 612667 (учн.) - взяло участь у 2011 році;

2) 469554 + 612667 = 1082221 (учн.) - взяло участь за ці два роки.

Відповідь: 1 082 221 учень узяв участь у конкурсі за ці два роки.

Отвечает Савонькина Анастасия.

Ответ:

1 082 221 учнів взяло участь у конкурсі за два роки.

Пошаговое объяснение:

2010 рік - 469 554 учнів.

2011 рік - ?, на 143 113 учнів більше, ніж у 2010 році. (якщо "на", то додаємо)

469 554 + 143 113 = 612 667 учнів взяло участь у 2011 році.

======

Скільки учнів взяло учать за 2 роки?

469 554 + 612 667 = 1 082 221 учнів.