Обчисліть периметр п'ятикутника, якщо його найменша сто- рона дорівнює 3,4 см, а кожна наступна —

на 1,8 см більша за попередню.

Ответы на вопрос

Отвечает Harchevnikov Artem.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3,4 + 1,8= 5,2 см друга сторона

2) 5,2 + 1,8 = 7 см третя сторона

3) 7 + 1,8 = 8,8 см четверта сторона

4) 8,8 + 1,8= 10,6 см п*ята сторона

Периметр дорівнює : 3,4 + 5,2+7 +8,8 + 10,6= 35 см