3 кг бананов коштують 62 грн, а 5 кг апельсинов - 151 грн. На сколько 1 кг апельсинов дорожчий, ниж

1 кг бананов

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

на 9 грн. 20 коп.

Пошаговое объяснение:

1) 62 / 3 = 21 (грн) - коштує 1 кг бананів

2) 151 / 5 = 30, 2 (грн) -  коштує 1 кг апельсинів

3) 30,2 - 21 = 9.2 (грн.)