Виведіть формулу сполуки до складу якої входять атоми Карбону - 26,08% та Гідрогену-4,35% та

Оксиген ​

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Кристина.

Ответ:

Муравьиная кислота HCOOH

Объяснение:

СxHyOz

w(O)=100-26.08-4.35=69.57%

x:y:z=26.08/12:4.35/1:69.57/16=2.17 : 4.35 : 4.35= 1 : 2 : 2

CH2O2 Муравьиная кислота HCOOH