Додатне число а на 20% менше числа b. На скільки відсотків число b більше ніж число а​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a=0.8b

b=a:0.8=a*10/8=a*5/4=a*125/100.

Відповідь: на 25%