3. Чи є рівносильними рівняння. 1) х - 3 = 5 і 7x = 56; 3) x (во 2 степени)= -1 і |x| = -2 2)

x+2=0 і х(х+2) = 0; Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Михновецкая Ангелина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) х-3=5

х=8

7х=56

х=8 рівносильні

3) x^{2} =-1 немає розв'язків

модуль х не може бути від'ємним немає розв'язків

2)х+2=0

х=-2

х(х+2)=0

х1=0

х2=-2

не є рівносильними