Одна сторона прямокутник має b cм а інша на 2 см менше складіть вираз для обчислення периметра P

цього прямокутника обчисліть Р якщо b=15​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Елизавета.

Вираз для обчислення :

1ст. = b

2ст.= b-2

P= b+b+(b-2)+(b-2) або P= 2•(b+(b-2))

Розв'язання:

Якщо , b=15см

P=15+15+(15-2)+(15-2)= 56 см

Отвечает Таран Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 15 см

2 сторона = 15 - 2 = 3 см

Р = 2 * (15 + 13) = 2 * 28 = 56 см