Знайдіть десяткове наближення до тисячних кореня рівняння 2/7 х = 1ціла 1/6


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Нурдаулет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/7х=1 1/6

2/7х=7/6

Х=7/6*7/2

Х=49/12

Х=4,08(3)

Отвечает Цейн Кристина.

Ответ:

......,..,,,,,,.,.......