Сторони прямокутника дорівнюють 12 см і4 см. Обчисліть. сторону, квадрата, периметр якого дорівнює

периметру даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Александр.

Ответ:

1) (12+4)*2=32(см) периметр прямокутника

2)32:4=8(см) сторона квадрата