Очень срочно!!!! Віконна замазка складається із меленої крейди та оліфи, взятих у відношенні 4 :

1. Маса замазки 2,75 кг. На скільки кілограмів маса крейди в замазці більша за масу оліфи?

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна частина це - х кг, тоді відношення частин 4х і х

4х+ х= 2,75

5х= 2,75

х= 2,75 : 5

х=0,55 кг одна частина оліфа

4х= 4 * 0,55= 2,2 кг крейда

2,2 - 0,55= 1,65 кг на стільки маса крейди в замазці більша за масу оліфи

Отвечает Котик Карина.

Пошаговое объяснение:

4x + x= 2,75

5x = 2,75

X= 2,75 : 5

X= 0,55 (кг) - одна частина оліфа

4x= 4 * 0.55 = 2,2 (кг) - крейда

2,2 - 0,55 = 1,65 (кг) - на стільки маса крейди в замазці більша за масу оліфи.

Відповідь: 1,65 кілограмів