Перше число становить 25% від другого, скільки відсотків становить друге число від першого? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число - х, тоді перше число - 0,25х (25%). Складемо пропорцію і знайдемо, скільки відсотків  становить друге число від першого

0,25х - 100%

     х - у %

0,25х = х = 100/у

у = (100* х)/0,25х

у = 400%

або (25 %= 1/4)  тоді друге число це 1/4 від першого числа, значить перше число у 4 рази більше за друге число, значить по відсотках друге число становить 400% від першого числа.