швидкістю Інформація в мозку подорожує із вражаючою 420 км/год. Це швидше, ніж го- ночні автомобілі

Формули-1, пілоти яких роз- Вивають швидкість 360 км/год. Обчисли й порівняй швидкість поширення інформації в мозку та Формули-1 в метрах за секунду. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайстро Галина.

Відповідь:

Швидкість інформації в мозку 166.(6) м./сек.

Швидкість гоночного автомобіля Формули-1 100 м./сек.

Швидкість інформації в мозку у 1.(6) разів більша за швидкість гоночного автомобіля Формули-1.

Покрокове пояснення:

Швидкість інформації в мозку 420 км./год. = 420 * 1000м./3600сек. = 166.(6) м./сек.

Швидкість гоночного автомобіля Формули-1 360 км./год. = 360 * 1000м./3600сек. = 100 м./сек.

Швидкість інформації в мозку у 166.960 / 100 = 1.(6) разів більша за швидкість гоночного автомобіля Формули-1.